Obsługa techniczna
nieruchomości Warszawa

Jednym z ważniejszych zadań każdego administratora nieruchomości, a w szczególności wspólnoty mieszkaniowej, jest dbanie o jej doskonały stan i, co za tym idzie, bezpieczeństwo mieszkańców. Obsługa techniczka budynków wymaga od zarządcy zarówno rozległej wiedzy oraz doświadczenia, jak i dużej ilości czasu. Z tego powodu, w ramach współpracy związanej z administracją obiektami mieszkalnymi na terenie Warszawy, przejmuję na siebie wszystkie te obowiązki. Rzetelnie podchodzę do pracy administratora, gwarantując Państwu spokój.

Co obejmuje obsługa
techniczna nieruchomości?


Oferowana przeze mnie usługa jest kompleksowa i obejmuje przede wszystkim reagowanie na bieżące zgłoszenia o usterkach w nieruchomości oraz ich usuwanie. Jednak obsługa techniczna budynków, którymi administruję w Warszawie, to również wiele innych zadań, w tym m.in.:

  • sporządzanie niezbędnej dokumentacji,
  • planowanie wymaganych przeglądów obiektu budowlanego
  • konserwowanie instalacji oraz różnych systemów,
  • dbanie o porządek,
  • przygotowanie i przeprowadzanie planowych remontów.
obsługa techniczna budynków

Jakie są korzyści z przekazania obsługi technicznej budynku w ręce specjalisty?

Zastanawiają się Państwo, czy warto oddać kwestie związane z obsługą techniczną nieruchomości w ręce specjalisty? Rozwiązanie to zapewnia wiele korzyści, a pierwszą, którą dostrzega się od razu, jest duża oszczędności czasu. Oprócz tego właściciel wspólnoty mieszkaniowej zyskuje pewność, że budynki są utrzymane w odpowiednim stanie, bezpieczne dla mieszkańców, a wszelkie awarie usuwanie praktycznie od ręki. To także bezpieczeństwo z punktu widzenia prawnego, gdyż przejmując na siebie obowiązki administratora, dbam o dokumentację i trzymanie się terminów obowiązkowych przeglądów.

Oferuję kompleksową obsługę techniczną nieruchomości w Warszawie

Już teraz zapraszam Państwa do kontaktu - dokładnie zaprezentuję swoją firmę i przedstawię zakres obowiązków administratora, które przejmę na siebie. Gwarantuję, że realizowana przeze mnie obsługa techniczna nieruchomości w Warszawie przyniesie właścicielowi budynku liczne korzyści. Proponuję wyłącznie uczciwą współpracę na zasadach partnerstwa.